Четвер
03.12.2020
23:15
Вітаю Вас Гість
RSS

Полтавський ДНЗ №42 "Зайчатко"
Головна Реєстрація Вхід
Консультаційний центр »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ГРАФІК РОБОТИ

КОНСУЛЬТАТИВНОГО ЦЕНТРУ

«Крокуємо до школи»

ДНЗ №42 «ЗАЙЧАТКО»

Дні тижня

Фахівці

Години прийому

 

Понеділок

 

Практичний психолог

Довгопол Діана Анатоліївна

 

 

08:00-09:00

 

Вівторок

 

Медична сестра

Резніченко Тетяна Олександрівна

 

 

09:00-10:00

 

Середа

 

Логопед

Афоніна Анна Олегівна

 

 

10:00-11:00

 

 

Четвер

 

Завідувач

Натарова Аліна Володимирівна

 

 

16:00-17:00

 

П’ятниця

 

Вихователь-методист

Наумова Світлана Олександрівна

 

 

08:00-09:00

 

Положення про консультативний центр

для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей,

які виховуються в умовах сім’ї

1. Загальні положення

1.1. Консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї (далі – Консультативний центр), організовується при дошкільному навчальному закладі, що реалізують освітні програми дошкільного виховання та управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

1.2. Консультативний центр у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», іншими законодавчими актами, наказами МОНмолодьспорт, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, цим Положенням.

1.3. Консультативний центр створюється для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей віком від 2 місяців до 6(7) років, які виховуються в умовах сім’ї.

1.4. Консультативний центр – це одна з форм надання допомоги сім’ї у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку.

2. Мета і завдання діяльності Консультативного центру

2.1. Мета створення Консультативного центру:  забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання; надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім’ї.

2.2. Головні завдання Консультативного центру: надання всебічної допомоги сім'ї у розвитку, вихованні та навчанні дітей, які виховуються в умовах сім’ї, відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб; сприяння соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї; забезпечення взаємодії між дошкільним навчальним закладом й іншими організаціями соціальної і медичної підтримки дітей і батьків або осіб, які їх замінюють.

3. Організація діяльності Консультативного центру

3.1. Основні форми діяльності Консультативного центру:організація лекторіїв, теоретичних і практичних семінарів, індивідуальних і групових консультацій для батьків або осіб, які їх замінюють); організація заочного консультування через листування, в телефонному режимі.

3.2. Консультативний центр може здійснювати консультативну допомогу батькам або особам, які їх замінюють, з питань:соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї; вікових, психофізіологічних особливості дітей; психологічної готовності до навчання у школі; профілактики відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї; організації ігрової діяльності; організації харчування дітей вдома;  створення умов для загартування і оздоровлення;   соціального захисту дітей із різних категорій сімей.

3.3. Робота з батьками або особами, які їх замінюють і дітьми в Консультативному центрі проводиться підгрупами та індивідуально.

3.4. Організація психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, будується на основі інтеграції діяльності спеціалістів Консультаційного центру: вихователя, практичного психолога, учителя-логопеда, медичного працівника та інших фахівців.

3.5. Консультування батьків або осіб, які їх замінюють, може проводитись одним або декількома спеціалістами одночасно.

Кількість спеціалістів, залучених на громадських засадах до роботи в Консультативному центрі, визначається керівником дошкільного навчального закладу.

3.6. Для здійснення діяльності Консультативного центру необхідно ведення наступної документації:

    журнал реєстрації звернень;  план та графік роботи Консультативного центру, затверджений керівником дошкільного навчального закладу .

3.7. Безпосереднє керівництво Консультативним центром здійснюється керівником дошкільного навчального закладу .

 

Шановні батьки!!!

 

        На базі нашого дошкільного навчального закладу працює консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють, і дітей, які виховуються в умовах сім’ї  "Крокуємо до школи"

Основна мета консультативного центру — забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання; надання психологічної допомоги батькам, або особам, що їх замінюють , підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховується в умовах сім’ї.

Головні завдання:

            *  надання всебічної допомоги сім’ї у розвитку, вихованні та на навчанні дітей, які виховуються в умовах сім’ї;

            * сприяння соціалізації дітей дошкільного віку;

            *забезпечення взаємодії між дошкільним навчальним закладом й іншими організаціями  соціальної і медичної підтримки дітей і батьків або осіб, що їх  замінюють.

Керівник консультативного центру

Натарова А.В., завідувач

Консультації надають:

  Наумова С.О. – вихователь-методист

  Довгопол Д.А. – практичний психолог ДНЗ

  Афоніна А.О. – вчитель-логопед ДНЗ

  Резніченко Т.О. – сестра медична старша

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites